0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP17
Достапност 2 на залиха

1.100 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со позлата и циркон, големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.74   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка