0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP16
Достапност 1 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.73   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка