0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0258
Достапност 1 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони
Тежина:  4,50  гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка