0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP20
Достапност 6 на залиха

1.600 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со  циркони

Тежина: 3.55 гр

Големина на прстен

15.5, 16, 16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка