0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производ2065/5
Достапност 4 на залиха

1.300 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 прстен со циркони во форма на срце
Тежина: 3,32 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка