0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP17
Достапност 2 на залиха

1.750 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен

Тежина:   4.58 gr

Големина на прстен

17.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка