0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP16
Достапност 2 на залиха

2.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен

Тежина:   6.25 gr

Големина на прстен

16.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка