0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производ2030
Достапност 2 на залиха

1.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони во форма на срце
Тежина: 2,10 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка