0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP15
Достапност 1 на залиха

1.450 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со багет кристали и црни циркони

Тежина:   3.51 gr

Големина на прстен

18

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка