0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Достапност 1 на залиха

1.300 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со позлата и циркони, големината на прстенот се подесува
Тежина: 2 гр

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка