0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производN/A
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 прстен со позлата и циркони, големината на прстенот се подесува.
Тежина: 1.28 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка