0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производ2141
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 прстен со розе позлата и циркони
Тежина: 1.25 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка