0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP12
Достапност 6 на залиха

1.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   2.51 gr

Големина на прстен

17.5, 18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка