0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 прстен со розе позлата и циркони, големината на прстенот се подесува.
Тежина: 1.55 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка