0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP11
Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен

Тежина:   5.5 gr

Големина на прстен

18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка