0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP2
Достапност 3 на залиха

1.450 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина:   3.5 gr

Големина на прстен

17.5, 18.5

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка