0

Пребарај

Сребрен 925 детски прстен

Шифра на производ6049/9
Достапност 5 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 5 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 детски прстен, стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.65 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка