0

Пребарај

Сребрен 925 детски прстен

Шифра на производ6044
Достапност 9 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 9 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрен 925 детски прстен,стандардна големина за деца до 7 години.
Тежина: 1.69 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка