0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP18
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен во форма на срце со црни циркони

Тежина:   2.91 gr

Големина на прстен

17

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка